Privatumo politika

Apie šią privatumo politiką

Šioje slapukų politikoje paaiškinama, kokie yra slapukai ir kaip mes juos naudojame, naudojamų slapukų tipus, t. Y., Informaciją, kurią renkame naudodami slapukus, ir kaip ta informacija naudojama, ir kaip valdyti slapukų nuostatas. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame, saugome jūsų asmens duomenis, skaitykite toliau.

Galite bet kuriuo metu pakeisti ar atšaukti savo sutikimą dėl slapukų deklaracijos mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau apie tai, kaip galite susisiekti su mumis ir kaip mes tvarkome asmens duomenis, mūsų privatumo politikoje. Jūsų sutikimas taikomas šiems domenams: custom.loc

Kas yra slapukai?

Slapukai yra maži tekstiniai failai, naudojami mažoms informacijos dalims laikyti. Jie saugomi jūsų įrenginyje, kai svetainė įkeliama į jūsų naršyklę. Šie slapukai padeda mums tinkamai atlikti svetainės veikimą, padaryti ją saugesnę, suteikti geresnę vartotojo patirtį ir suprasti, kaip veikia svetainė, bei išanalizuoti, kas veikia ir kur ją reikia tobulinti.

Kaip mes naudojame slapukus?

Mūsų svetainėje naudojami trečiųjų šalių slapukai daugiausia skirti suprasti, kaip jūs sąveikaujate su mūsų svetaine, kad mūsų paslaugos būtų patogios.

Kokio tipo slapukus naudojame?

Nuostatos: Šie slapukai padeda mums išsaugoti jūsų nustatymus ir naršymo nuostatas, pvz., Kalbos nuostatas, kad ateityje turėtumėte geresnę ir efektyvesnę patirtį apsilankydami svetainėje.

Analitiniai slapukai: šie slapukai leidžia mums atpažinti ir suskaičiuoti
lankytojų skaičių ir pamatyti, ką lankytojai mėgsta ir kuo domisi mūsų svetainėje. Tai padeda mums
pagerinti mūsų svetainės veikimą.

Žemiau pateikiamas naudojamų slapukų sąrašas ir kam jie naudojami

SLAPUKASAPRAŠYMAS
moove_gdpr_popupSlapuką nustato GDPR slapukų sutikimo papildinys ir jis naudojamas saugoti, ar vartotojas sutiko naudoti slapukus.
pll_languageSlapuką nustato daugiakalbystės funkcionalumo papildinys ir jis naudojamas saugoti kalbą, kuria naršo vartotojas puslapyje sekantiems apsilankymams.
_gaŠis slapukas yra „Google Analytics” nuolatinis slapukas, leidžiantis atpažinti unikalius lankytojus.
_gidŠį slapuką įdiegia „Google Analytics”. Slapukas naudojamas informacijai apie tai, kaip lankytojai naudojasi svetaine ir padeda sukurti analizės ataskaitą apie tai, kaip svetainė veikia. Renkami duomenys, įskaitant lankytojų skaičių, iš kur jie atvyko ir puslapius, aplankytus anonimiškai.
_gatŠis slapukas naudojamas norint reguliuoti užklausos greitį. Trečiųjų šalių slapukai yra patalpinami jūsų įrenginyje, kad galėtume naudotis „Google“ „Analytics“ paslauga. Šie slapukai yra naudojami rinkti informaciją apie tai, kaip lankytojai naudojasi mūsų paslaugomis interneto svetainėje. Šią informaciją naudojame rinkdami ataskaitas ir tobulindami svetainę.

Kaip galiu valdyti slapukų nuostatas?

Jei nuspręsite pakeisti savo nuostatas vėliau per naršymo sesiją, galite spustelėti šį ekrano skirtuką „Privatumo ir slapukų politika“. Tai vėl parodys sutikimo pranešimą, kuriame galėsite pakeisti savo pageidavimus arba visiškai atšaukti sutikimą.

Asmeninė informacija

Naudodamiesi mūsų paslauga galime paprašyti pateikti mums tam tikrą asmens identifikavimo informaciją, kuria galima susisiekti. Asmens identifikavimo informacija gali apimti:

  • El. pašo adresą
  • Vardą ir pavardę
  • Telefono numerį

Duomenų naudojimas

Jūsų pateikti duomenys svetainėje nėra saugomi. Jie skirti tik susisiekimui su jumis, jei užpildote užklausos / kontaktų formas ir išlieka tiktai el. pašte

Susisiekite

Jei turite klausimų apie šią privatumo politiką, galite susisiekti su mumis: